Adolaa.com is also available in your country: USA. Starting good deals here now!

UI Design i niszowa konferencja iGaming Professional

4 months ago Local Events Poznań   75 views

-- zł

  • ui-design-i-niszowa-konferencja-igaming-big-0
Location: Poznań
Price: -- zł

UI iGmaning Conference 2021 opiera się na modelu UI iGmaning Conference 2021, który integruje UX z pętlą rozwoju poprzez przełamywanie barier między zespołami programistycznymi, projektowymi i badawczymi.

Zespół UI iGmaning Conference 2021 został utworzony, aby pomóc społeczności dostarczającej produkty zwiększyć szybkość rozwoju i powodzenie, a ostatecznym celem jest umocnienie reputacji Europy jako jednej z wiodących na świecie lokalizacji rozwoju produktów.

UI iGmaning Conference 2021 organizuje coroczną konferencję produktową i serię wydarzeń społecznościowych, których celem jest pomoc osobom odpowiedzialnym za UX, Dev i Product w tworzeniu lepszych produktów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-9 czerwca 2021 roku.

Naszą misją jest pomaganie wszystkim projektantom UI / UX, którzy pracują w niszy iGaming, aby byli bardziej adaptacyjni i pracowali z większymi preferencjami.

Nasz prelegent przedstawi Ci przykłady rozwiązań TOP projektantów w niszy hazardu online. Oficjalnym sponsorem tej konferencji jest Book of Ra Italy. Zobacz więcej informacji tutaj book of ra za darmo online

Additional Details

Start date 6 Jun 2021
End date 9 Jun 2021
Event Address Jutrzenka 8