Adolaa.com is also available in your country: USA. Starting good deals here now!

SEO/Linkbuilder Professional

2 years ago Jobs Offers Prague   283 views

14,000 Kč

  • seolinkbuilder-big-0
Location: Prague
Salary: 14,000 Kč Negotiable

Link building (link building) je jednou z oblastí SEO-propagace webu, což znamená jeho externí optimalizaci. Vytváření odkazů je založeno na vytváření hmoty odkazů zdroje - vyhledávání dárcovských webů, umisťování zpětných odkazů a analyzování jejich účinnosti.

Linkbilder je specialista s úzkým profilem, v jehož rukou leží vytvoření profilu odkazu na webu. V procesu propagace je důležité nejen získat velké množství zpětných odkazů, ale také ovlivnit jejich kvalitu. Zpětné odkazy vedoucí z pochybných a spamových webů mohou vést k sankcím ve vyhledávačích. Nyní jsme zapojeni do projektu ruleta77czech.com

Povinnosti linkbilderu zahrnují následující úkoly:

- Určit nejúčinnější strategii pro propagaci externích webových stránek.

- Vyhledejte relevantní a tematické weby pro umístění odkazu. Po stanovení strategie externí propagace tvůrce odkazů pokračuje ve sledování dárcovských webů na internetu z hlediska nezbytných parametrů a požadavků. K identifikaci skutečně cenných stránek s velkým množstvím zdrojů v síti je zapotřebí péče a péče.

Možnost zanechání odkazu. Zdá se, že „spamové“ odkazy na internetu jsou snadné a obtížné. Pro upřímný spam a nekvalitní komentáře s odkazem je však možné získat zákaz webu z vyhledávače. Z tohoto důvodu tvůrce odkazů publikuje články a komentáře k prostředkům třetích stran co nejpřirozenějším možným způsobem.

Je také nutné vyvinout úsilí k registraci na tematických fórech, vstoupit do důvěry moderátorů a teprve poté zanechat odkaz. Registrace zdrojů a vytváření nových poštovních schránek trvá dlouho, ale bez ní se neobejdete.

- Komunikace s webmastery nebo majiteli dárcovských webů. Placené odkazy nebo shareware vyžadují schopnost komunikace s webmastery a moderování těchto zdrojů. Úkoly kulturisty zahrnují externí komponenty optimalizace, jako například: vyhledání kontaktů webmasterů zdroje, dohodnutí se zdroji, podmínky pro umístění odkazu, kontrola vytváření obsahu odkazu (text a / nebo obrázek), sledování „života“ odkazu (dodržujte všechny dohody).

Additional Details

Start Date 28.03.2020
Company Roulette77
Work Type Part-time